Amazonit s Oliv├şnom, ag 925

N├íhrdeln├şk uzl├şkovan├Ż technikou makram├ę s Amazonitom a s Oliv├şnom v striebre 

D─║┼żka pr├şvesku je 3,5cm

D─║┼żka n├íhrdeln├şka univerz├ílna, na za┼ąahovanie  

Amazonit bol cten├Ż ako sv├Ąt├Ż kame┼ł a nosen├Ż ako talizman nielen v rann├Żch kult├║rach na americkom kontinente ale u┼ż aj v starom Egypte a Mezopot├ími├ş. Sved─Źia o tom mnoh├ę n├ílezy, medzi in├Żmi aj v hrobke Tutancham├│na.
Svojim zvetr├ívan├şm poskytuje p├┤de mnoh├ę ┼żiviny a jeho n├ízov vypl├Żva z n├íleziska v n├íplavoch rieky Amazonky.
Amazonit m├í obdivuhodn├║ filtra─Źn├║ schopnos┼ą. Na telesnej ├║rovni blokuje geopatog├ęnne z├│ny, pohlcuje vy┼żarovanie mobiln├ęho telef├│nu. P├┤sob├ş uti┼íuj├║co na mozog i nervov├Ż syst├ęm a dok├í┼że prepoji┼ą fyzick├ę telo s ├ęterick├Żm. Napom├íha zachovaniu priazniv├ęho zdravotn├ęho stavu. Udr┼żuje v rovnov├íhe mu┼żsk├║ a ┼żensk├║ energiu i jednotliv├ę roviny osobnosti. Na emocion├ílnej ├║rovni hoj├ş amazonit citov├ę traumy a pom├íha zmen┼íova┼ą obavy a strach. Odstra┼łuje negat├şvne energie a hnev. Amazonit uzdravuje a otv├íra srde─Źn├║ aj kr─Źn├║ ─Źakru, ─Ź├şm pom├íha rozv├şja┼ą milostn├║ komunik├íciu. Otv├íra tie┼ż tretie oko a zvy┼íuje intu├şciu. Kame┼ł rozpty─żuje negat├şvne energie a uvo─ż┼łuje bloky v nervovom syst├ęme. Je prospe┼ín├Ż pri lie─Źbe osteopor├│zy, zubn├ęho kazu, nedostatku v├ípnika. Napom├íha udr┼żova┼ą v rovnov├íhe metabolizmus naru┼íen├Ż uveden├Żmi probl├ęmami.

88,00 ÔéČ
AMAZONIT ­čîÄ­čî┐
Tento polodrahokam bol cten├Ż ako sv├Ąt├Ż kame┼ł a nosen├Ż ako talizman nielen v rann├Żch kult├║rach na americkom kontinente ale u┼ż aj v starom Egypte a Mezopot├ími├ş. Sved─Źia o tom mnoh├ę n├ílezy, medzi in├Żmi aj v hrobke Tutancham├│na.Svojim zvetr├ívan├şm poskytuje p├┤de mnoh├ę ┼żiviny a jeho n├ízov vypl├Żva z n├íleziska v n├íplavoch rieky Amazonky.Amazonit m├í obdivuhodn├║ filtra─Źn├║ schopnos┼ą. Na telesnej ├║rovni blokuje geopatog├ęnne z├│ny, pohlcuje vy┼żarovanie mobiln├ęho telef├│nu. P├┤sob├ş uti┼íuj├║co na mozog i nervov├Ż syst├ęm a dok├í┼że prepoji┼ą fyzick├ę telo s ├ęterick├Żm. Napom├íha zachovaniu priazniv├ęho zdravotn├ęho stavu. Udr┼żuje v rovnov├íhe mu┼żsk├║ a ┼żensk├║ energiu i jednotliv├ę roviny osobnosti. Na emocion├ílnej ├║rovni hoj├ş amazonit citov├ę traumy a pom├íha zmen┼íova┼ą obavy a strach. Odstra┼łuje negat├şvne energie a hnev. Amazonit uzdravuje a otv├íra srde─Źn├║ aj kr─Źn├║ ─Źakru, ─Ź├şm pom├íha rozv├şja┼ą milostn├║ komunik├íciu. Otv├íra tie┼ż tretie oko a zvy┼íuje intu├şciu. Kame┼ł rozpty─żuje negat├şvne energie a uvo─ż┼łuje bloky v nervovom syst├ęme. Je prospe┼ín├Ż pri lie─Źbe osteopor├│zy, zubn├ęho kazu, nedostatku v├ípnika. Napom├íha udr┼żova┼ą v rovnov├íhe metabolizmus naru┼íen├Ż uveden├Żmi probl├ęmami